pexels-photo-914931

 

Nasza misja:

Przekazanie nauczycielom narzędzi , dzięki którym zdobędą umiejętności oraz rozwiną swoje zainteresowania. Pobudzenie kreatywności  oraz inspirowanie nauczycieli  do sięgania po nowoczesne rozwiązania technologiczne

 

Ogólnopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli zostało stworzone przez wykwalifikowany zespół specjalistów z wieloletnim stażem w branży edukacyjnej. OCDN szczególną uwagę przywiązuje do jakości świadczonych usług. Zespół trenerów i ekspertów tworzących szkolenia ma na uwadze potrzeby nauczycieli oraz najnowsze trendy, jakie pojawiają się w branży edukacyjnej.

 OCDN zwraca również uwagę na wykorzystywanie nowoczesnych narzędzi oraz innowacyjnych metod nauczania  procesie dydaktycznym. Daje to wiele możliwości rozwoju na różnych płaszczyznach. Szkolenia wyselekcjonowane są w taki sposób, by każdy nauczyciel niezależnie od nauczanego przedmiotu miał możliwość uczestnictwa w nim. OCDN w swojej ofercie posiada wiele interesujących kursów zarówno dla rad pedagogicznych jak i indywidualnych. Tematyka kursów jest różnorodna i  skupiona głównie na nowoczesnych technologiach, które można wykorzystać podczas zajęć dydaktycznych. Wielu nauczycieli korzysta z prezentacji czy krótkich filmików jako pomocy dydaktycznych, a dzięki kursom , które proponuje w swojej ofercie OCDN uczestnicy poznają wiele programów i aplikacji, które zainspirują uczniów oraz ich samych do kreatywnego, twórczego działania. Zaletą kursów jest stała opieka trenera oraz filmy instruktażowe, co pozwala uczestnikom na naukę krok po kroku.

Stawianie na rozwój, nowoczesne rozwiązania technologiczne, kreatywność, innowacja, to słowa z którymi można kojarzyć inicjatywę Ogólnopolskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Chęć rozwoju branży edukacyjnej motywuje zespół do tworzenia nowych kursów i szkoleń. Dzięki temu OCDN pragnie zachęcić jak największą liczbę nauczycieli do rozwoju, podejmowania nowych wyzwań oraz poszerzania swoich horyzontów.